Nasıl Yani izle 2016 Full HD Yerli Film

Nasıl Yani izle 2016 Full HD Yerli Film 11 Aralık 2016

komedi filmleri insanların en çok dikkatini çeken ve her yaştan insanın keyifle seyir ettiği bir sinema türü başyapıtları olmaktadırlar. Her geçen gün artan mizah seviyesi ve değişen küresel gündemden ötürü başarılı komedi filmleri de gün yüzüne çıkabilmektedir.

Nasil Yani komedi filmleri insanların en çok dikkatini çeken ve her yaştan insanın keyifle seyir ettiği bir sinema türü başyapıtları olmaktadırlar. Her geçen gün artan mizah seviyesi ve değişen küresel gündemden ötürü başarılı komedi filmleri de gün yüzüne çıkabilmektedir. Ülkemizde genel olarak komedi filmleri üzerine büyük ilgi olmakta ve günden güne birçok bu alanda yeni filmler eklenmektedir. Son zamanlarda çıkan başarılı komedi filmleri arasına bir başyapıtta ülkemizden eklenecektir. 30 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek olan Nasıl Yani izle işlemi ile muhteşem bir kahkaha tufanına sahip olmanız kaçınılmaz olacaktır. 

Gerek olaylar zinciri gerekse senaryosu açısından muhteşem bir komedi filmini sizlere sunacak olan bu başyapıtı vizyona girdiği tarihten itibaren kolaylıkla ve zevkle sevdiklerinizle beraber seyir edebilirsiniz. Son zamanların en gözde uygulamalarından birisi olan Vine sosyal ağında Türkiye çapında isimlerini duyurmuş ve kısa olarak çektikleri komedi videoları ile tanınmış olan isimlerin senaryosunu yazmış olduğu bu film ile yine birçok usta oyuncuları ekranlarımızda göreceğiz. Muhteşem bir absürt komedi sunmakta olan bu filmi sevdikleriniz ve aileniz ile beraber kahkahalar içerisinde izleyebileceksiniz. Filmin başrol kadrosuna göz attığımız zaman Vine medyasının fenomenlerinden Aykut Elmas, Uğur Can Akgül ve Halil İbrahim Göker isimleri ile beraber yine usta oyunculardan Esin Civangil ve Yakup Yavru isimlerini de ekranlarımızda göreceğiz. 

Herkes tarafından büyük bir zevkle izlenen Vine vidolarından sonra üç kafadarın senaryosunu iplemiş olduğu bu film yine çok ilgi çekeceğe benziyor.  bu muhteşem film ile komedilerden oluşan bir olay zinciri ve kahkaha tufanına sebep olacak senaryodan oluşmakta olup yine muhteşem bir mizah örneğine sahip olmaktadır. Filmin konusuna göz atacak olursak Leonardo da Vinci’nin torunu olan ve Türkiye’de yaşayan Seyfi Dede’ye meşhur tablosu Mona Lisa miras olarak kalmaktadır. Seyfi dedenin sahip olduğu üç torunu bu haberi aldıktan sonra sevinçten dört köşe olurlar ve tabloyu satıp zengin olmayı düşlerler. Tabi hesaba katmadıkları birçok şey başlarına gelir. Mizah seviyesi yüksek bir seviyede olan bu filmi Nasıl Yani hd izle işlemi ile sizlerde kolaylıkla seyir edebilirsiniz.
  • Beğen
    1
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.