Sağ Salim 3 Vizyonda.

Sağ Salim 3 Vizyonda. 24 Kasım 2016

Sağ salim 3 izle filmi 16 aralık tarihinde vizyona girecek yerli komedi filmlerinden olup serisinin 3. Filmidir.

Sağ Salim 3 Vizyonda..!

Sağ salim  3 izle filmi  16 aralık tarihinde vizyona girecek yerli komedi filmlerinden olup serisinin 3. Filmidir. Diğer ismiyle Sen sağ ben selamet izle filmi en çok konuşulan filmlerden birisi olacağı kesin gibi gözüküyor. Daha ilk filminden kendine has bir izleyici kitlesi oluşturan bu film her geçen gün kitlesini daha da arttırmaya devam etmiştir. Sağ Saglim 3 filminin yönetmeni ve senaryosu Ersoy Güler tarafından üstlenilmiş olup beklentiler yüksektir. Filmin konusundan bahsedersek eğer Selamet’in hapishaneden çıkmasına sadece 3 gün kalmıştır. Ancak yaşanan bir yönetim sorunundan dolayı Selamet’in başka bir hapishaneye ilk olarak nakledilmesi ve oradan serbest bırakılması ön görülmüştür. 

Diğer mahkumlardan olan sansar ile birlikte aynı aracın içinde sivastaki ceza evine gönderilirler. Yolda başlarına büyük bir kaza gelir ve cezaevi aracı takla atar. Şoför ve askerler ağır olarak yaralanmışlardır. Selamet ile sansar arka tarafta korumalı bölgede oturdukları için bir şekilde yaralanmazlar. Sağ salim 3 izle filmi tam olarak burada başlar. Sizlerde bu komedi serüvenini komedifilmlerim.com sitesinden hemen tek parça seçenekleri ile reklamsız olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca sitedeki bir diğer beklenen filmlerden olan Çalgı çengi 2 filmi de bu sene çok sözü geçen filmlerden birisidir. Çalgı çengi 2 izle filmi 6 ocak 2017 tarihinde yani yeni yılda ilk vizyona girecek olan filmdir. Yerli yapımlı türü komedi ve macera olan bu film serisinin 2. Filmi olup Ahmet kural başrol oyunculuğunda çekilen kaliteli bir yerli yapımdır. Yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenmiş olup filmin 2. Serisi olarak insanların ve film severlerin beklentileri oldukça yüksektir. Bizde tahmin ediyoruz ki 2017 yılına çalğı çenği 2 filmi bomba gibi düşecek. Şuan için size tavsiye ettiğimiz sitede sadece filme ait fragman ve resimler bulunmaktır. Filmi vizyon tarihinde anında bu siteden izleyebilirsiniz. Çalgı çengi 2 izle filminin konusundan bahsedelim;

Çalgı çengi 2 izle filminde ilk filmde olduğu gibi büyük bir komedi macerası bizleri bekliyor. Ankaralı iki yakın arkadaşın birlikte geçirdikleri inanılmaz komedi olayları ilk filmde efsane olmuştu. 2. Filmimizde ise birbirlerine hitap şekli bu sefer dayıoğlu olarak ifade eden 2 arkadaş tatil yöresinde farklı farklı olaylara karışıp başlarına olaylar açacaklardır. Sizlerde bu inanılmaz komedi filmini mutlaka seyredin. Önerdiğimiz filmler arasında olan sağ salim 3 ile çalgı çengi 2 filmini sizlere anlatmış bulunmaktayız. Bu tarz kaliteli yerli yapımlara ver oyuncularımıza destek vererek onların yaşamasını ve daha kaliteli projelere imza atmalarını sağlamak tamamen bizim elimizdedir. Herkese iyi seyirler.

  • Beğen
    2
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
  Dikkat! Yorum gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.